Külmutatud mugavustoite võib tõenäoliselt leida paljudest külmkappidest. Kaasaegsete inimeste jaoks, kes veedavad suurema osa ajast tööl, on neist saanud tõeline pääste ja need võimaldavad teil kiiresti saada maitsvat ja toiteväärt õhtusööki, kulutamata aega toiduvalmistamisele. Külmutatud pizza on selle tootekategooria üks populaarsemaid roogasid.

Image

Valige oma retsept

Maitsev õhtusöök 15 minutiga

Külmutatud pitsat valmistatakse samamoodi nagu tavalist, kasutades samu saladusi ja tehnoloogiaid, mida itaallased kasutasid. Täidis laotakse eelnevalt küpsetatud põhikoogile, mille kohustuslikeks koostisosadeks on tomatid ja juust, millele pitsad peale puistavad.

Võite oma pitsa külmutada, et seda hiljem süüa. Selleks jahutage valmis pitsa, mähkige see tihedalt klambrisse ja pange sügavkülma.

Pitsa toiduvalmistamise juhised on trükitud pappkarpi, milles see toode on pakitud. Tavaliselt saab pitsat uuesti kuumutada ainult mikrolaineahjus või ahjus. Küpsetusajad võivad varieeruda sõltuvalt pitsa suurusest. Tavalise massiga 530 g toodet tuleks sulatamisrežiimis hoida umbes 8 minutit, seejärel lülitage mikrolaineahi 500 W režiimile ja keetke 4-5 minutit, suurendage võimsust 750 W-ni ja hoidke veel 1 minut. Polüetüleeni, milles pitsa on pakitud, ei ole vaja eemaldada, vastasel juhul muutub see kuivaks.

Kui küpsetate külmikus pitsat ilma kilekotita mikrolaineahjus, saate selle pealmise spetsiaalse plastkaanega katta, et kaitsta pealmist kihti kuivamise eest.

200 g kaaluva mikrolaineahju ja pitsa jaoks on veel üks viis. Sulatage see sulatusrežiimis või kui seda pole, režiimis "Võimsus on alla keskmise", on aeg 2, 5 minutit. Eemaldage pitsa ja laske sellel 3–4 minutit toatemperatuuril seista, pange seejärel mikrolaineahju sisse, lülitage see sisse täisvõimsusel (600–700 vatti) ja küpsetage veel 1 minut.

Kui küpsetate ahjus, kuumutage see temperatuurini 200 ° C, pange pizza küpsetusplaadile või spetsiaalsesse praadimiseks mõeldud keraamilisse vormi ja saatke see 6-8 minutiks ahju. Selle valmisoleku kõige täpsem indikaator on aroom.